EDUCACIÓ PER A LA SALUT: UNA ACTUACIÓ D'ÈXIT

El nostre centre està inclòs en el programa municipal de promoció en l´ àmbit educatiu de “ Col-legis saludables “. El programa consta de vàries reunions per al professorat i de formació als pares dels nostres alumnes. Més endavant farem tres sessions de seguiment pels alumnes que així ho hagen sol-licitat al centre als últims dies del mes d´ octube.

Les properes formacions seran els dies 18 i 19 d´ octubre a la casa de la cultura “ Marqués de González de Quirós “ en horari de 17:30 a 20:30 hores amb el lema

“ EDUCACIÓ PER A LA SALUT: UNA ACTUACIÓ D´ ÈXIT”

I obert al públic en general. Teniu més informació al departament de sanitat i polítiques saludables de l´ ajuntament o al correu electrònic Esta dirección de correo electrónico está siendo protegida contra los robots de spam. Necesita tener JavaScript habilitado para poder verlo.

 

Gràcies com sempre per confiar en el nostre centre!!

 

   

 Colegio María Ángeles Suárez de Calderón

C/ Les Foies, nº 7
46730 Grao de Gandia (Valencia) - ESPAÑA
Teléfono: 96 284 19 44 - Fax: 96 284 80 31
     

 

Está aquí: Inicio Uncategorised EDUCACIÓ PER A LA SALUT: UNA ACTUACIÓ D'ÈXIT