COLEOLIMPIADES 2018

El passat divendres 20 d’ abril els nostres alumnes de sisè de primària varen participar en les coleolimpiades esportives dels centres adscrits a la fundació “ Sant Vicent Màrtir ”. Allò que va començar com a una aventura per fer grup i passar un dia diferent, es va convertir sense voler-ho, en una jornada meravellosa en la que tots els nostres alumnes es van esforçar, animats per tota la resta de companys, en fer veure als demés col·legis participants del que érem capaços de fer estant molt units i ajudant-nos els uns als altres. I ho varem aconseguir >> SUBCAMPIONS>> de tots els centres de la fundació, un total de seixanta- huit.

  

 

>> SUBCAMPIONS <<

 

 

ENHORABONA a tots els nostres alumnes

WE ARE THE CHAMPIONS!!

 

 

 

 

   

 Colegio María Ángeles Suárez de Calderón

C/ Les Foies, nº 7
46730 Grao de Gandia (Valencia) - ESPAÑA
Teléfono: 96 284 19 44 - Fax: 96 284 80 31
     

 

Está aquí: Inicio Uncategorised COLEOLIMPIADES 2018